top of page

Gökhan bey, tur boyunca hepimiz adına en küçük detayları düşündünüz. Bölge hakkındaki bilgi birikiminizi bir aile sohpeti tadında bize anlattınız. Hava muhalefeti dışında herşey çok güzeldi yolunuz açık olsun, teşekkürler. Gülay Ceyhan

Degerli ... tur ailesi 23 Nisan dogu karadeniz turunuza ailecek katıldık. Gerek konaklama yerleri gerek yemekler ve ikramlar çok güzeldi. Ailecek çok memnun kaldık.

Tur rehberimiz Gökhan Demir ‘e sonsuz teşekkürler , ilk defa bir tur rehberimiz tur öncesi bilgilendirmerler yaptı tur esnasında da anlık bilgilendirme aldık. Konusuna çok hakim işini layıkı ile yapan biri kendisinden çok şey öğrendik.

Ayrıca  kaptanımız Hasan ve görevli Yasin beye ayrıca teşekkür ederim.

 inşallah GAP turu olacak.

Teşekkürler .

Saygılar.Özkan Metin

Cumartesi günü OR-Gİ havalimanı  çıkışında bizi güleryüzüyle karşılama anından , dün akşam vedalaşana kadar geçen süre içinde verdiğiniz hizmet ve bize göstermiş olduğunuz ilgi-alaka için başta Gökhan bey size daha sonra Yasin ve Hasan kaptana teşekkür ederiz.🏻🏻

(detaylı teşekkürümü ...'e ayrıca ileteceğim .)

Karadeniz'e geleceklere...

"**Karadeniz'i bir de Gökhan *Demir'den* dinleyin diyeceğiz."**

NAME

MARCO AURELIO VARGAS MORALES

EMAIL

varmor.mar@gmail.com

PHONE

(57) 320 ,,,

MESSAGE

Estimado Gökham Demir. Me alegra mucho que hayas creado esta página; me interesan la historia y es claro que la Península de Anatolia tiene una rica historia; por siglos y milenios ese territorio fue habitado por diversas culturas que dejaron su huella. En el recorrido que realizamos contigo, desde Estambul a Capadocia y desde allí regresando a la hermosa Estambul por otra ruta, encontramos variados e impactantes sitios que nos mostraste y comentaste con lujo de detalles. Ese viaje fue para nosotros inolvidable, ya que en el recorrido de cada día nos encontramos con la riqueza histórica de ese territorio caracterizado por el cruce de culturas. Desde Bogotá D.C. te envío un saludo y mi agradecimiento por la maravillosa guía que tuvimos.

NAME

MARCO AURELIO VARGAS MORALES

EMAIL

varmor.mar@gmail.com

PHONE

(57) 320 ,,,

MESSAGE

Sevgili Gökham Demir. Bu sayfayı yaratmanıza çok sevindim; Tarihle ilgileniyorum ve Anadolu Yarımadası'nın zengin bir tarihe sahip olduğu açık; Yüzyıllar ve bin yıllar boyunca, bu bölgede izlerini bırakan çeşitli kültürler yaşadı. İstanbul'dan Kapadokya'ya ve oradan da başka bir rotadan güzel İstanbul'a dönerken sizinle birlikte yaptığımız turda, bize gösterdiğiniz ve detaylı yorumları çeşitli ve etkileyici bulduk. Bu gezi bizim için unutulmazdı, çünkü her günün yolculuğunda o bölgenin tarihi zenginliğini kültürlerin kavşağıyla karakterize görüyoruz. Bogota D.C.'den Size bir selam ve sahip olduğumuz harika rehber için teşekkürlerimi gönderiyorum.

Gökhan Bey sizinle yaptığımız Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz turu herşeyiyle gözümde tütüyor. Çalışmalarınızı tebrik ediyor sağlık ve esenlikler diliyorum. Alper Barokas

Gökhan bey herşey için teşekkür ederiz İnci-Ceren

Gokhan bey 

It was just a perfect trip

Thanks alot for everything

You are super professional tour guide

Wish you all luck 

And wish to meet you on another trip 

🏻‍♀

Herşey için çok teşekkür ederiz (GÖMEÇ ailesi)....

misafir yorumu.png

TEBRİKLER GÖKHAN BEY,

EMRE BEY,

İYİ Kİ BİZİMLESİN!

 

 


Şirketimize ulaşan misafirimiz RECEP CAN, seyahatindeki yardımlarınızdan ve kendisine göstermiş olduğunuz ilgiden duyduğu memnuniyeti birimimizle paylaşmış ve size teşekkürlerini iletmiştir.

Jolly Tur Müşteri İlişkileri Departmanı olarak; her misafirimize özel hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen kurumumuz adına, örnek davranışınızdan dolayı biz de teşekkür ederiz.

Ben kendi adıma sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.

Ümmü Metin

motivasyon%20s%C3%B6zleri_edited.jpg

umut serkan özkan

Bu değerli bilgileri dinleyeceklerine gürültü yapan kalabalık için üzülüyorum. Rehber Gökhan bey harika ..

bottom of page